fbpx
9 urodziny Mentoris

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki

Dołącz na listę zainteresowancyh 3 edycją w grudniu 2023′

Zapisz się i odliczaj razem z nami 24 dni do Świąt Bożego Narodzenia! 

Rozwijaj się w pracy Wirtualnej Asystentki, zdobądź praktyczną i sprawdzoną wiedzę niezbędną w tym biznesie.

Dołącz BEZPŁATNIE na listę zainteresowanych kolejną edycją!

Po zapisie sprawdź swojego maila i potwierdź zapis!

Bez tego nie dostaniesz żadnego maila…

.

Kultowa akcja dla Wirtualnych Asystentek

Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki miał swoją 1 edycję w 2021 roku, drugą w 2022 roku, a teraz możesz dołączyć na listę zainteresowanych nią w 2023!

DOŁĄCZAM!
Agnieszka Pojda worqAssist - Kalendarz Adwentowy WA 2022

JAK TO DZIAŁA?

Codzienny mail przez 24 dni

Wersja audio, gdy nie masz czasu

Niespodzianki od Partnerów akcji

Spotkanie online z dodatkowym tematem

Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia 2023 roku na Twojej skrzynce mailowej wyląduje jedna adwentowa “czekoladka”. W środku znajdziesz email wypchany po brzegi wiedzą, praktycznymi tipami, life hackami oraz ciekawostkami przydatnymi w pracy wirtualnej asystentki. 

Jeśli obawiasz się, że w ferworze przygotowań do Świąt nie znajdziesz czasu na czytanie maili – żaden problem! W treści wiadomości znajdziesz również nagranie audio, dzięki czemu będziesz mogła wygodnie odsłuchać maile podczas wykonywania czegokolwiek chcesz 😉

Dla Kogo jest Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki?

Tworzę go dla Ciebie, jeśli Jesteś:

głodna wiedzy i dopiero myślisz o tym, aby spróbować swoich sił, jako wirtualna asystentka,

lub jeśli Jesteś wirtualną asystentką i stawiasz swoje pierwsze kroki w tym biznesie,

a także dla Ciebie jeśli już Jesteś doświadczoną wirtualną asystentką, która prężnie działa na rynku.

Wigilia Wirtualnych Asystentek

 

Gdy ruszy akcja, poznasz termin spotkania online dla Wirtualnych Asystentek

Tak! Już w grudniu zaproszę Cię na wyjątkową Wigilię Wirtualnych Asystentek. Spotykamy się na żywo. 

Udział jest darmowy, ale limit miejsc ograniczony – tylko do 100 osób zmieści się przy naszym wirtualnym stole.

Nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili – nie może tam Ciebie zabraknąć!

 

OKIENKA

Kalendarza Adwentowego

Okienka będą się automatycznie odkrywać w chwili wysłania maili, od 1 do 24 grudnia o 8:00.

Wówczas zobaczysz tematy każdej wiadomości.

Wcześniej są one tajemnicą!

Posłuchaj, jak było w 2022 roku:

partnerzy

i goście

W każdej edycji Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki czekają na Ciebie niespodzianki przygotowane przez Partnerów Akcji!

Zobacz, kto był z nami w 2022 roku:

Useme

Useme to platforma do rozliczania pracy zdalnej z klientami z Polski i zagranicy. Useme zawiązuje z Tobą umowę, a Twojemu klientowi wystawia fakturę za każde zlecenie. Nie musisz zakładać firmy ani ponosić stałych kosztów, a to wszystko załatwisz online.

Ola Gościniak

Założycielka bloga Jestem Interaktywna, przedsiębiorcza kobieta z misją: uczy kobiety WordPressa oraz prowadzenia biznesu online.

Autorka kursów online, e-booków, książki “Bądź online” oraz Książkoplanera “Rok w biznesie online”!

Ilona Przetacznik

Radca prawny /Przedsiębiorca/ CEO/ Finalistka Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra/ Mentorka. Tworzy nieoczywiste rozwiązania prawne dla swoich Klientów, stosując przy tym metodologię lean and project management. Poprzez lateralne myślenie dostarcza prawne efekty WOW świadomym przedsiębiorcom, którzy chcą budować legalny i skuteczny biznes w Internecie.

Wdraża RODO, tworzy dobre umowy i optymalizuje działania poprzez dobór odpowiedniej formy prawnej i zakładanie spółek. Wdraża sklepy internetowe, pokazuję jak robić legalny marketing, sprzedaż i #legalnyecommerce.

Jest twórcą ponad 30 e-produktów, w tym kursów online oraz autorką ponad 100 publikacji. Dzieli się wiedzą na blogu legalnybiznesonline.pl oraz szeroko w mediach społecznościowych: w swoim podcaście #LegalnyBiznesOnline, na TikToku, You Tube, na Instagramie, czy na Facebooku.

Klienci cenią ją za konkret i łączenie wiedzy prawnej z biznesem, bez zbędnego ą-ę.

Marta Krasnodębska Hakerki Sukcesu

Jest strategiem marki i biznesu online. Pomaga kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie. 

Marta jest Autorką kursu oraz e-booka Kurs Growth Hacking Framework.

Klientki Marty to popularne blogerki, autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. 

Martę znajdziesz na Jej stronie tutaj.

Justyna Stańska

W sieci jestem znana jako Italiana.  Pomaga świadomie rozwijać biznes online i skalować przychody, nawet bez ogromnych zasięgów w social media. Jej klientki ulepszają swój model biznesowy, aby zarabiać więcej, pracując mniej — wykorzystując siłę przemyślanych ścieżek klienta, ulepszając swoje oferty, i sprzedając je z pełną mocą.

Ewa Szczepaniak

Współzałożycielka Tekstowni.pl. Szkoli wziętych copywriterów, projektuje teksty, które podkręcają sprzedaż. 

Autorka kursu online „Zostań Copywriterem”, e-booków oraz książki „Sztuka projektowania tekstów”.

Sylwia Stein

Założycielka agencji 13design, Zostań Specką webdeveloperka i graficzka. Sylwia na co dzień projektuje grafiki, wdraża strony www, sklepy internetowe, platformy kursowe, prowadzi kilka portali internetowych, doradza i szkoli. 

Elżbieta Nieradko

Od 2010 roku działa online, a znajdziesz Ją tutaj. Jest zdalnym projekt managerem i strategiem rozwoju marki online.  Pomaga przedsiębiorcom, freelancerom, wirtualnym asystentkom przenieść ich umiejętności i doświadczenie do onlajnów.
Wspiera w rozwijaniu skrzydeł na poziomie: przekwalifikowania (zawodowego i profilu działalności biznesu), strategicznym (pomagam tworzyć i optymalizować strategie rozwoju i osiągania celów), managerskim (namacalnie, krok po kroku, prowadzę od pomysłu do efektu; na ile to możliwe w zmieniających się okolicznościach projektu, chronię ich właścicieli przed zimnymi prysznicami). 

Agnieszka Werecha-Osińska

Od 9 lat prowadzi własną firmę i stworzyła 3 marki fotograficzne: FotoDoKwadratu, JestemFotogeniczna i TiAmoFoto.

Uwielbia przekonywać kobiety, że są fotogeniczne. Pracuje z przedsiębiorczymi i kreatywnymi kobietami, które mają głowy pełne pomysłów i skutecznie je realizują. Najczęściej fotografuje pełne pasji biznesmenki, freelancerki oraz influencerki, które rozwijają swoją markę osobistą, prowadzą biznes online i chcą stworzyć profesjonalny brand w internecie.

Druga noga biznesu Agnieszki to kursy fotografii online. Jest autorką kursu fotografii produktowej, kursu fotografii #flatlay.

Klaudia Łapa

Znana w internecie jako Pani od Klikania. Twórczyni kursów, szkoleń. Na co dzień usprawnia biznesy i uwalnia czas małych i dużych przedsiębiorców. W branży działa od ponad 5 lat. Pomogła już setkom osób na swoich kursach i konsultacjach indywidualnych. Pracuje zarówno z początkującymi, jak i zaawansowanymi w działaniach przedsiębiorcami.

Słynie z konkretów i bezpośredniości. Patrzy na biznesy z lotu ptaka i w mig znajduje obszary, które mogą działać na autopilocie. Misją Klaudii jest pokazanie przedsiębiorcom, że wcale nie nie muszą zarywać nocy, żeby ich firmy się rozwijały, a klienci byli zadowoleni. Wierzy w to, że nowe technologie mogą być wdrożone w każdym, a szczególnie małym biznesie.

Dedykowane Rabaty

W trakcie akcji pojawią się dedykowane rabaty od Gości i Partnerów, a także inne niespodzianki.

Opinie

Zobacz, co Uczestnicy pierwszej edycji Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki z 2021 roku mówili o nim:

Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist
Opinia Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki 2022 worqAssist

Monika Kowalczyk, WA

Jestem (początkującą) wirtualną asystentką 🙂 Poprzez newsletter Eli Nieradko trafiłam do Was i w ostatniej chwili udało mi się zapisać na kalendarz adwentowy dla WA.
Super inicjatywa!
Na co dzień nie słucham podcastów, ale dziś rano zrobiłam wyjątek i jestem pod wrażeniem 🙂 Bardzo przyjemnie słuchało się Ciebie 🙂 Treść dzisiejszej wiadomości jest dla mnie wartościowa i pomocna. Zazwyczaj poradniki dla początkujących WA mówią “weź kartkę i napisz, co umiesz”. Ok, niby łatwo powiedzieć, ale gdy widzisz te inne WA na wyżynach, które potrafią to, to, to i tamto, to ciężko samej z siebie wypisać to co już potrafisz. Zwłaszcza gdy tak jak wspomniałaś — mamy tendencję do zaniżania swojej wartości i umiejętnościom. I wtedy pojawia się taka myśl: potrafię to, ale na pewno jest ktoś, kto robi to lepiej i tak dalej. Dziś fajnie ugryzłaś temat, przynajmniej z mojej perspektywy, ponieważ zanim zostałam WA, to nikt nie wspomniał o tym od tej strony. Mam na myśli to, że wystarczy inaczej sformułować zagadnienie (“weź kartkę i napisz wszystko to, czym zajmowałaś się w poprzedniej pracy”) i nagle okazuje się, że mamy doświadczenie w całkiem wielu czynnościach. Może to nic odkrywczego, ale początkującym WA bardzo się przyda.
Cieszę się, że udało mi się dołączyć do kalendarza. Już nie mogę doczekać się jutra
Powodzenia w dalszej realizacji kalendarza i pewnie to powtórzę na sam koniec tej edycji, ale mam nadzieję, że nie będzie to pierwsza i ostatnia edycja i że innym równie mocno spodoba się inicjatywa! 🙂

 

Natalia, WA

Muszę Ci podziękować za ten fantastyczny pomysł zrobienia kalendarza adwentowego dla wirtualnych asystentek, bo jest to ogrom wiedzy i wsparcia oraz taki dowód, że to nie jest czarna magia i jest to wykonalne, tylko trzeba uwierzyć w siebie. Niestety zapewne wiesz, jak bardzo kobiety w siebie nie wierzą, dlatego sukces każdej z bas bardzo cieszy. Między mężczyznami chyba tak nie ma, bo te ich słynne ego, ale kobiety się cieszą i wspierają – zatem za to serdecznie Ci dziękuję 😉

 

Michalina Korol, WA

Dziękuję bardzo za kalendarz, była to ogromna dawka wiedzy i niezły kopniak motywacyjny. Czekam z niecierpliwością na kolejne wiadomości.

 

Marta, WA

Świetny ten kalendarz adwentowy! 

 

Kto skombinował ten Kalendarz Adwentowy?

AGNIESZKA POJDA

CEO WORQASSIST

Jestem nie tylko Wirtualną Asystentką, ale także wielką fanką Świąt Bożego Narodzenia.

Zawsze – nie tylko od święta – stawiam na doskonalenie swoich umiejętności. 

Pomagam także innym Wirtualnym Asystentkom w ich rozwoju i pozyskiwaniu klientów.

I właśnie dlatego powstał ten Kalendarz Adwentowy w bezpłatnej wersji. 

FAQ

Czy udział w Kalendarzu Adwentowym jest bezpłatny?

TAK! Udział w tej akcji jest w 100% bezpłatny, ale jest także zawsze dostępna wersja płatna z dodatkami.

Kiedy trwa akcja Kalendarza Adwentowego?

Maile w trakcie akcji wysyłamy od 1 do 24 grudnia 2023 roku.

Czy mogę dołączyć w dowolnym momencie?

TAK! Możesz to zrobić zarówno 1 grudnia,  jak i 24 grudnia, ale jeśli dołączysz później, nie otrzymasz wiadomości wstecz.

Czy jest sposób na otrzymanie WSZYSTKICH maili w akcji, mimo że dołączam za późno?

TAK! Możesz wykupić dostęp do tych materiałów. Więcej szczegółów pojawi się w listopadzie 2023 roku.

Kto może dołączyć do akcji?

Każda Wirtualna Asystentka. Jeśli akcja Cię zainteresowała, ale nie Jesteś Wirtualną Asystentką, także możesz dołączyć. Wiele z niej wyniesiesz.

Nie jestem Wirtualną Asystentką, czy mogę dołączyć?

Tak. Nie wykluczamy nikogo. Jeśli nie Jesteś Wirtualną Asystentką, także możesz dołączyć. Wiele wyniesiesz z tej akcji.

Dopiero zaczynam przygodę z Wirtualną Asystą - czy będzie coś dla mnie?

TAK! A nawet przede wszystkim dla Ciebie!! Koniecznie dołącz i śledź materiały już od samego początku. 

Działam już, jako Wirtualna Asystentka i dużo wiem – czy to akcja także dla mnie?

TAK! W trakcie 24 maili pojawi się wiele tematów rozwojowych, które mogą być dla Ciebie przydatne. Dlatego warto, abyś była z nami.

Do kiedy mogę bezpłatnie odsłuchać nagrania?

Wszystkie daty pojawią się w listopadzie 2023 roku.

Czy PDF-y z akcji można pobrać zawsze?

Wszystkie daty pojawią się w listopadzie 2023 roku.

Co dostanę w każdym z 24 maili?

W mailach będą wskazówki dla Wirtualnych Asystentek dotyczące np. rozpoczęcia pracy, oferty, strony WWW, konkretnych zadań i wiele innych. Treść maili będzie dostępna także w formie audio do odsłuchania.

 

Jakie są "niespodzianki" od Gości i Partnerów akcji?

Towarzyszą nam cudowne kobiety i biznesy online działające online, które przygotowały dla Uczestniczek akcji kody rabatowe na swoje produkty, które bardzo polecam w ich ofercie. Szczegóły dostaniesz już od 1 grudnia w każdym mailu w ramach Kalendarza Adwentowego Wirtualnej Asystentki. 

 

DOŁĄCZ

do wspólnego

odliczania!